ROZMOWA

Posted on Updated on

JA:

Nie chcę zakopać się w piasku strachu. Dlatego tak często pytam Ciebie: co słychać w niebie.

Bo tu na ziemi jest bez zmian. Leniwie ciągnie się ucisku czas, a strach zaciska niewidzialną pętlę na naszych szyjach, wykonaną z splecionych nici ciemności. Ten świat zapomina o Twojej miłości, zatracając się w swojej obojętności. Tak wiem, mówiłeś to do mnie nie raz, że każdy człowiek obudzi się na czas i wyzwoli z serca moc rozpuszczając strachu noc.

Ale powiedz mi, dlaczego to tak długo trwa? Tyle osób pochłonął już zapomnienia czas, hipnoza nie pozwala im wyjść z ukrycia. Tak trudno jest przebudzić się do prawdziwego życia.

U Was na górze wszystko tak pięknie śpiewa w jedności chórze. My ludzie jesteśmy podzieleni i dlatego doświadczamy tu na ziemi korzeni. Próbujemy ile mamy sił zobaczyć prawdy światło wierząc, że to nie jest tylko mit, ale prawdziwa niepoznana przez nas rzeczywistość.

Nieosiągalna dla naszych umysłów, ale wyczuwalna dla serca zmysłów w postaci pięknych kolorów.

ON-ONI:

Słyszymy jak nas wołacie, prosząc o pomoc ciągle pytacie. Pomagamy tyle ile zdołamy. Wy jednak wszystko utrudniacie, bo nas nie słuchacie i odrzucacie.

Nie ufacie ani nam ani sobie samym, bo połączeni jesteście w ograniczającym schemacie, zaprojektowanym tak, aby odkrywać nas w Was.

My jesteśmy Wami, różnimy się tylko posiadanymi zdolnościami, które u nas są aktywne, a u Was uśpione, stąd bierze się różnica na poziomie niematerialnym i materialnym.

Materia to nasze wielkie odkrycie, nowa możliwość poznawania i doświadczania nicości w dwubiegunowości dualizmu stworzonego przez Źródło wszechświata.

Kreacja nieskończonej biologii, która jest doskonałym lustrem odbicia niematerialnych form życia.

JA:

Kim my ludzie w takim razie dla was jesteśmy?

ON-ONI:

Doskonałym sposobem poznawania nowych treści. My poprzez Was doświadczamy materii.

JA:

Więc po co tyle cierpienia dajecie nam do wypicia. Czy w tym tkwi jakikolwiek sens prowadzący do zrozumienia wielkiego odkrycia?

ON-ONI:

Ciemność być musi. Po to abyście mieli zawsze wybór i wiedzieli co on oznacza. Wtedy zdecydujecie, czego chcecie i gdzie docelowo się znajdziecie.

Umysłem nie dokonacie odkrycia. On jest programem tworzącym wciąż nowe zdania do poznania. Ma inteligencję, samodzielnie potrafi tworzyć materię, tak programista ułożył ten algorytm, nie powiem kim jest, teraz to za trudna dla Ciebie treść.

Każdy z nas i Was może tworzyć i zapisywać tam swoje litery, które przekształcają się dzięki materializacji w rzeczy i wydarzenia w wielkim doskonałym cudzie tworzenia.

Stworzyliśmy Was jako jedno z odbić nas. Macie ciała i umysły, bez nich nie moglibyście tutaj doświadczać życia. Wystarczy jak z czasem coraz lepiej poznacie i zrozumiecie, jak wszystko funkcjonuje doskonale na tym świecie.

Każdy z Was osobna to  pozna, kiedy przyjdzie jego właściwy czas. Po tym co usłyszałeś ode mnie, od nas, sam już przyznasz, że wszystko co potrzebujesz już masz. Przełam się w odwiecznym dogmacie. On jest taki, że wszystko jest jednością.

Gdy rozmawiasz ze mną, rozmawiasz z nami wszystkimi, którzy są na tej częstotliwości nieskończonej skali wieczności.

Sam wybierasz jej zakres, poprzez wibrację Twojego serca łączysz się ze świadomością jednego, podzielonego i wypełniającego nieskończoną pustkę niczego.

Łatwo to zrozumieć patrząc na drzewo, które swoimi korzeniami sięga w najgłębsze zakamarki ciemności, a na górze zatapia swoją koronę w miłości chmurze.

JA:

Jak mogę to wszystko zrozumieć i umieć zastosować tu w moim życiu?

ON-ONI:

Poznasz jedność, kiedy odłączysz wtyczkę, która ma gniazdo w Twoim umyśle. Wtedy myśli znikną, a Ty będziesz obserwatorem, teraźniejszej chwili aktorem.

Gdy to zrobisz będziesz prawdziwy, będziesz mną i nami wszystkimi. Wtedy zapiszesz w programie to, co chcesz doświadczyć i gdy się z powrotem podłączysz to wybierzesz swój kanał.

Będziesz z radością oglądał swój film zwany życiem. Tyle na razie wystarczy, później odkryją się przed Tobą dalsze zrozumienia karty.

Reklamy

One thought on “ROZMOWA

    boste said:
    8 stycznia 2016 o 00:23

    bardzo przyjemny tekst. z tego co rozumiem celem jest doświadczenie…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s