INTERNET ZIEMI

Posted on

„Wszyscy jesteśmy połączeni

nasze umysły

to Internet ziemi

który oglądamy każdego dnia

tworząc z napływających myśli

obrazy codziennego dnia”

Rafael Noun

 

Wszyscy jesteśmy połączeni żyjąc tu na ziemi w fizyczno-duchowej przestrzeni. Nasze umysły tworzą sieć, wzajemnie przeplatających się nitek, myślokształtów odbitek, które oglądamy każdego dnia, projektując obrazy codziennego dnia.

Często nieświadomi podążamy utartymi torami zaplanowanych ścieżek istnienia, nie zdając sobie sprawy z faktu, kto zbudował sieć tych ludzkich traktów, po których jak mrówki udajemy się do miejsca całodziennej harówki, a wieczorem powracamy do swojej kryjówki, by naładować baterie i od nowa powtarzać całą serię tych samych czynności, wykazując przy tym dużo zręczności i zaradności. Za to co robimy dostajemy żetony siły, które dają nam możliwość przetrwania i zarażają pragnieniem zdobywania i pomnażania.

Taki schemat nam odpowiada, bo prawda niestety jest taka:

Lepiej nam życie smakuje, gdy ktoś obcy za nas je projektuje.

Poczucie bezpieczeństwa, stabilne życie, uznanie i sława, szacunek sąsiada, zaplanowana przyszłość, unikanie ryzyka, powielanie sprawdzonych wzorców, dostosowanie się do przepisów rządowych nadzorców, którzy określają nasze prawa i obowiązki, legalizują związki, wydają pozwolenia, uprawnienia, karzą mandatami za wykroczenia określając obszar naszego więzienia, a do tego stwarzają dla nas iluzję wolności, dając możliwość głosowania w ramach głoszonej idei demokratycznej równości: wszyscy mają prawo wybierać, ale i tak nasz będzie ten teatr.

To nasza strefa komfortu, napompowany balon przekonań stworzonych z myśli, w którym całe życie się poruszamy i powoli umieramy.

Niesamowite odkrycie przyjdzie wtedy, kiedy każdy z nas spróbuje sam dopompować balon powietrzem, wprowadzając do niego kuleczki własnego mentalnego tlenu. Pompując tak codziennie, wytrwale i namiętnie, stwierdzi pewnego dnia, że jego idea już trwa w myślach innych ludzi.

Wtedy taki człowiek nie musi się trudzić i walczyć, bo ludzie sami kupują u niego całymi tonami: słowa, przedmioty i inne babiloty wymyślone i stworzone w jakim celu?

To wie niewielu, mających wyostrzoną intuicję, kierujących się serca zmysłem.

Jest też drugi sposób, prostszy, wystarczy wziąć igłę i przebić tą gumy zgniliznę, wtedy ciśnienie wyssa nas na zewnątrz, gdzie jest słońce, a nie ciemność. Balon zbytnio nie ucierpi, a my wolni jak ptak poszybujemy sami przemierzając nieznany dotąd świat. Jest tylko jedno ostrzeżenie. Poza balonem są czyste przestrzenie. Nie znajdziemy tam chwały, uznania, docenienia, szacunku i smakołyków dla naszego podniebienia, które tak uwielbia Ego nieświadome wyższego poza sobą istnienia.

Zrozumienie działania tego mechanizmu, to pierwszy krok do przejęcia inicjatywy nad własnym życiem i wyrażania siebie na świecie sercem, a nie zaprogramowanym przez społeczeństwo umysłem.

Bardzo uważajmy na nasze myśli. Obserwujmy je uważnie, zanim stworzymy z nich słowa. Kiedy mamy wątpliwości, skąd przyszły do nas te kiście winorośli, poprośmy naszą duszę o pomoc. Ona zawsze Ci odpowie, czy to jej, czy tego świata echo odbijasz w sobie.

Internet ziemi to telepatyczne połączenie pomiędzy naszymi umysłami. To obraz z niewidzialnej przestrzeni, przenikający do naszych zmysłów. Nie jest dobry, ani zły, to my ludzie go określamy, poprzez nasze emocjonalne myśli, które nieustannie wypuszczamy świadomie lub nieświadomie.

Nie ulegajmy manipulacji, ani sami nie manipulujmy mentalnie innych osób. Jest prosty sposób przekazywania czystych informacji, płynących z serca do serca.

Tuż po północy, najlepiej o 2 lub 3 w nocy przeczytajmy krótką zwięzłą przygotowaną wcześniej notatkę:

Nazywam się Jan Kowalski, wyprodukowałem wspaniały produkt, który pomoże wam na wiele chorób. Nazywa się… można go kupić w… na stronie internetowej… To dla mnie wielki zaszczyt móc go sprzedawać i wam pomagać.

Tyle wystarczy, gdy z serca popłyną Twoje słowa, reszta sama się dokona.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s