EMOCJE

Posted on

Emocje to zmutowane pragnienia

wywołujące w umyśle chorobę cierpienia

są jak rak niszczący komórki w ciele

lęk i strach to ich nosiciele

odczuwamy je tylko dlatego

że nie kochamy siebie samego”

Rafael Noun

Emocje to zmutowane pragnienia wywołujące w umyśle „wilczy głód” sprowadzający nasze życie do procesu ciągłego jedzenia i zaspokajania apetytu oczekiwań tego, czego jeszcze nie zjadło, a bardzo chce zjeść nasze Ego. Gdy emocje się w naszej przestrzeni pojawią, nie otwierajmy im drzwi, bo inaczej żywcem nas strawią. Uszkodzą komórki, spowodują elektryczne przepięcia, tworząc w umyśle zniekształcone zdjęcia, obrazy i inne przykuwające naszą uwagę krajobrazy. Zainicjują niekontrolowane drgania mięśni, zakwaszą krew obniżając wibrację w całym ciele, które stanie się bezbronne i narażone na ataki, czekających już w pobliżu żerujących jak „robaki na mięsie” istot z krainy cienia.

Zanim przyjdą, usłyszysz je w hałasie otoczenia. Wtedy powiedz mocno i stanowczo:

JAM JEST CISZĄ

KTÓREJ ŻADEN HAŁAS NIE PRZENIKNIE

JAM JEST MIŁOŚCIĄ

W KTÓREJ STRACH ROZPUŚCI SIĘ I ZNIKNIE

Wypowiadaj w myślach te słowa, rozluźniając od głowy do stóp swoje ciało. Gdy poczujesz spięcie, od razu mentalnie maluj powstałe w ciele lub umyśle napięcie, najlepiej na fioletowo. Ten kolor uzdrowi Ciebie i wszystko w około. To zawsze pomaga, ćwiczenie się w tym, to osobna sprawa. Gdy będziesz codziennie poświęcał odrobinę czasu na świadomą obserwację otoczenia, myśli i swojego ciała, wizualizując fiolet jako Twój ulubiony balsam do ciała, zobaczysz szybko efekty. Poczujesz ulgę. Będziesz zaskoczony, jak ta metoda skutecznie działa. To tylko kwestia wprawy, takiej samej, jak parzenie dobrej porannej kawy.

EMOCJA

Walka z nią to przegrana sprawa. Nie można jej zagłuszyć. Antybiotyk tylko Ciebie ogłuszy, a ona i tak ZNISZCZENIA dokona i będzie jak zdradzona przez męża żona. Jest bowiem doskonałym wirusem przenoszonym przez strach, który za jej pomocą zakorzenia się głęboko w nas. Wpływając do naszego wnętrza trwa w nim, rozsiewając lęki. Odcina nasze zmysły od głosu „ciszy serca”, wszystkowiedzącego mędrca, który za pomocą telepatii, przekazuje Nam wskazówki, stawiając na naszej drodze życia: znaki, drogowskazy, słowa, dźwięki i obrazy.

Emocjom towarzyszą: wydarzenia, obrazy, zdarzenia. Napięcia ciała i myślowe przekazy, podsuwane przez lęk niewłaściwe wyrazy. Zazwyczaj fałszujące prawdy oblicze, tak aby ukryć przed Tobą intencję, jej tajemnicę. Podszyte strachem emocje tworzą iluzji zasłonę, ciemną nieprzenikalną balonu błonę. Zawsze, gdy się uaktywniają, są poprzedzone tym „czymś, lub tym kimś”, niejednokrotnie błahostką i drobnostką, lub niewłaściwie rzuconą kostką podjętej decyzji.

Nie ma pozytywnych i budujących emocji. Jest za to ekscytacja. Nasza pokarmu „dzienna racja” szczęścia, radości i zadowolenia, chwilowego podniecenia i uniesienia, przyjemnego dla zmysłów i Ego doświadczenia, które ma swój początek i koniec, w postaci powrotu do codzienności, szarej rzeczywistości, dalekiej od stanu błogości. Tak płynie i przemija nasze życie, w nieustannej pogoni za własnym ogonem, stawianymi wciąż na nowo przed nami celami, nowymi wymaganiami i kolejnymi pojawiającymi się w życiu obowiązkami.

Strach za pomocą emocji kreuje i pobudza w naszym umyśle wciąż nowe troski i zmartwienia, które dążąc do zaspokojenia niejednokrotnie przemieniają się w potrzebę kontrolowania najbliższego otoczenia i życia drugiego człowieka. W ten sposób strach wiąże ludzi ze sobą. Uzależnia ich od siebie tkając swoją pajęczynę nici, zawiłych społecznych zależności i powiązań, odcinających człowieka od prawdziwej wolności bycia sobą, wolną osobą nie zależną od niczego i nikogo.

Powtarzaj w myślach te słowa: Jestem Suwerenem, świadomym użytkownikiem tej planety. Realizującym swoje marzenia i twórcze przemyślenia. Jestem wolny od strachu rodzącego poczucie winy. Nie mam w swoim sercu wątpliwości. Odczuwam radość i spełnienie w tym co robię, bo realizuję przez cały czas swoje marzenia.

Pamiętaj:

Nie pytaj nikogo o zdanie

zjadaj sam swoje śniadanie

twórczych myśli płynących z umysłu

inspirujących do działania pomysłów

wyrażania siebie samego w tym świecie

pokoju zabaw w nieskończonym wszechświecie”

Rafael Noun

Splątane w pajęczej sieci społeczeństwo jest wielkim generatorem emocji. Za ich pośrednictwem przekazujemy innym osobom uczucia. Od tych najcięższych nic nie napiszę, bo nie chcę ich przyciągać i w swoim sercu słyszeć. Wspomnę tylko o jednym. Najgorszym i haniebnym. Zgubnym dla wszystkich istot we wszechświecie. To NIENAWIŚĆ. Wystrzegajcie się jej, bo Was zwiąże, wrzuci do głębokiego dołka i rozwiąże, by następnie zostawić zasypując wasze życie lękami, rodzącymi potworne cierpienie mękami, bólami i innymi dokuczliwymi schorzeniami.

Napełniające serce człowieka uczucia są namiastką, przedsmakiem miłości. Pierwszym krokiem do zrozumienia szczęścia i radości. Uczucia nie są miłością, bo zawsze oczekują wzajemności. Uczucia matki i ojca do dziecka, dziecka do matki i ojca. Uczucia do naszych rodziców i bliskich. Uczucia pomiędzy kobietą i mężczyzną. Podziw, uznanie. To nie jest miłość, to jest tylko kochanie, albo szacunek, w przypadku tych osób, które próbują znaleźć inny sposób na wyrażanie swoich zblokowanych strachem uczuć.

Uczucia są skażone lękiem, bo warunkują przepływy wzajemnej energii pomiędzy ludźmi, oraz wszelkimi innymi istotami. W przypadku odrzucenia, utraty kontaktu z drugim człowiekiem wywołują w sercu tęsknotę, która może się wkrótce przerodzić w cierpienie spowodowane stratą obiektu uczuć. Wtedy taki człowiek czuje się zraniony, porzucony i osamotniony. Zostaje zamknięty przez strach w więzieniu emocji, które targają nim jak marionetką. Powtarzając wciąż to samo przedstawienie. Doświadczenie w sobie nisko wibrujących energii: smutku, żalu, zazdrości oraz złości rodzącej się z ogarniającej go bezsilności. Taka osoba powoli się spala, tli się i ponownie rozpala.

Emocje nie mają początku, ani końca. Są jak wschód i zachód słońca. Dopóki masz w sercu strach one trwają, wibrują w Twoim polu i drgają. Są jak sinusoida, alkohol dający zadowolenie i kac rodzący następnego dnia narastające pragnienie. Są myślą, którą najpierw masz Ty, a potem będąc zły stwierdzasz, że ona ma Ciebie.

Emocje są nam dane tylko po to, aby zrozumieć czym jest miłość i jej nieśmiertelne światła złoto. Każdy z nas ludzi, powoli się budzi, przechodząc wciąż tą samą odwieczną drogą: od niewysłowionej tęsknoty do szczęścia z SAMYM SOBĄ.

Bo szczęście jest osiągnięciem stanu miłości, w którym nie ma żadnych emocji, uczuć i wątpliwości.

Jest tylko radość, stan spełnionego szczęścia pogłębiającego miłość płynącą z serca.

Jest tylko zachwyt nad Samym Sobą, Stwórcą i całą otaczającą człowieka przyrodą.

Jest tylko poczucie jedności ze wszystkim co jest, w polu naszej świadomości.

Jest tylko jeden wypełniający przestrzeń piękny DUCHA śpiew.

Jest tylko wdzięczność do Stwórcy wszystkiego, Ojca i Matki pierworodnego.

Jest tylko wyrażanie i doświadczanie JAM JEST.

JAM JEST

obudzoną myślą

w umyśle Boga

świadomą Siebie i Jego słowa

które stworzyło nieskończone przestrzenie

zasilające w energię wibrujące nasienie”

Rafael Noun

JAM JEST to głębia bycia miłością, uzdrawiającą wszystko światłością. Zasiana w sercu człowieka rozkwita, karmi go, ubiera, dba o niego i nigdy niczego nie odbiera, za to daje, wszystko co ma. Co zostało zasiane w jej snach, co jest w całym istniejącym nieskończonym wszechświecie, przepełnionym bogactwem, kosmicznym lesie świadomości. Strach w jej polu rozpuszcza się i znika, bo ciemność światłości nigdy nie przenika.

Miłość to światło, stan oświecenia, którego doświadczy w końcu każda obudzona myśl w umyśle stworzenia.

Kiedy brak nam miłości, cierpimy. Chorujemy i umieramy za życia. Zapadamy w senny letarg, stając się marionetką wystawioną na przetarg. Wygrywa go ten, kto więcej zapłaci, kupując Twój umysł, wykorzysta go i powoli zatraci, w iluzji stworzonego dla Ciebie obrazu Świata, postawionego do góry nogami „DOMU WARIATA”, w którym prawie każda osoba na tej planecie mieszka, figurując w społecznym rejestrze jako etykietka, a w rządowym jako zawieszka z danymi osobowymi i numerami ewidencyjnymi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s