JAM JEST

Posted on

„JAM JEST

to głębia bycia miłością

obudzonym stwórczym słowem

przepełnionym radością

wiecznego istnienia

nieśmiertelnego płomienia”

Rafael Noun

 

Jam Jest to słowa, które obudzą w Tobie Boga. Wszechpotężną obecność, nieskończoną inteligencję, przejawiającą się we wszystkim co jest boskiego umysłu transcendencję. Jedyną Prawdę, jaka istnieje, podzieloną na nieskończone cząsteczki, świadome jedności oceanu istnienia morskie krople dążące do oświecenia.

Wypowiadane w myślach słowa:

„JAM JEST MIŁOWANIEM

PRZENIKAJĄCYM TEN UMYSŁ I CIAŁO

ŚWIATŁA DOZNANIEM

RADOŚCI, WDZIĘCZNOŚCI I OBFITOŚCI”

aktywują ukrytą wewnętrzną MOC, która uwolniona, wypłynie z serca, uzdrawiając umysł i ciało mądrością mędrca, który w Tobie trwa i czeka, aż wyschnie umysłu rwąca rzeka.

Cisza i pełne skupienie uwagi podczas wypowiadania tych słów, zaprowadzi Cię do bramy wieczności oddzielającej skończoność od nieskończoności. Otwierając ją przekroczysz progi nieśmiertelności, nowej cudownej rzeczywistości wypełnionej mocą stwórczej miłości.

 

ODTĄD WSZYSTKO W TWOIM ŻYCIU BĘDZIE STAWAĆ SIĘ DOSKONAŁE, a to co nieharmonijne, niekompletne i stare rozpuści się i zniknie.

Jam Jest, jest zaklęciem przebudzającym w ciele i umyśle człowieka przepływ mocy, która w środku nocy zapala światło nowego dnia. Kiedy wypowiadasz te słowa, potwierdzasz istnienie w swoim sercu Boga. Nieśmiertelnego płomienia słowa. Słowa, które stworzyło wszystkie wszechświaty, zapalając w przestrzeniach słoneczne kwiaty.

Słowa Jam Jest to akt wiary, potwierdzający Twoje zamiary przebudzenia się ze snu i stania się prawowitym dziedzicem Stwórcy. Świadomym swoich mocy i możliwości, oraz pełnej swobody wynikającej z otrzymanego daru wolnej woli w kreowaniu rzeczywistości. W wykorzystywaniu energii miłowania, do mentalnego budowania i materializowania tego, co sam świadomie postanowisz.

Postanowienie to spełnione życzenie ponieważ wszystko, o czym pomyślisz już istnieje. Gotowe czeka, aby zmaterializowała je wypływająca z Twojego umysłu ukierunkowana, nieśmiertelna myśli rzeka.

Stajesz się tym, o czym myślisz. Myśl to przetworzona przez ludzki umysł energia Boga, nieustannie płynąca elektromagnetyczna woda, która przenika wszystko co jest.

Czysta przepływająca stwórcza energia, jest zanieczyszczana przez umysły, pełne ograniczających przekonań i przesądów. Zniewalających je sądów o sobie i świecie, oraz całym stworzonym wszechświecie. Umysłów zaprogramowanych przez władców tego świata, którzy chcą zatrzymać prawdę tylko dla siebie, trzymając w tajemnicy przed innymi Jej zrozumienie.

Będąc nieświadomym siebie i swoich możliwości oddajesz dobrowolnie swój umysł we władanie obcych energii, które wykorzystując Twoje twórcze zdolności realizują własne plany, zniewolenia i podporządkowania sobie ludzkości.

Największą tragedią człowieka, jest uśmiercanie myślami życia, które jest Stwórcą w działaniu. Przejawionym na tym świecie w każdym urządzeniu technicznym przyrody: roślinie, owadzie, płazie, gadzie i ssaku.

Stwórca bije nieśmiertelnym rytmem we wszystkim co żyje. Człowiek jest jego obrazem, najwyższym twórczym wyrazem miłości i uwielbienia, przyczyn Jego stworzenia, w ramach cudownego doświadczenia, podzielenia jednego istnienia.

Taka jest jedyna prawda, a większość ludzi wciąż żyje w ułudzie. Zatapiając się całkowicie w zewnętrznym obrazie wyprodukowanego przez ludzkość filmu iluzji, przyczyniamy się do pogłębiania zniekształconego przez strach doznania odrębności i naszej niedoskonałości.

W ten sposób stajemy się marionetkami z przyklejonymi do serca etykietkami. Pociągani za sznurki, odgrywamy przygotowane dla nas teatralne role, spełniając obcą, a nie swoją wole. Aby zakończyć to przedstawienie na świata przygotowanej scenie, wystarczy przerwać połączenie. Odkładając słuchawkę telefonu uwagi, która przywiązana do zewnętrznego świata czyni z Ciebie uzależnionego maniaka.

Codziennie zagłębiaj się w swojej serca świątyni, a mistrz który w Niej mieszka, gdy mu na To pozwolisz, wyzwoli Cię od karmy. Twojej dualnej myśli miary, którą używasz każdego dnia do oceniania i przypinania wszystkiemu etykietek dobra i zła.

Wyzwolenie to stwierdzenie: Jam Jest dzieckiem Stwórcy.

Stawaj się każdego dnia świadomy zachodzących w Tobie zmian. Powtarzaj bez ustanku słowa Jam Jest. Od poranka do wieczora, w każdej wykonywanej czynności, miej świadomość boskiego kreatora.

Poniższe medytacje JAM JEST obudzą w Tobie głębszą treść. Efekty przyjdą wraz z lepszą pogodą. Wkrótce za chmur wyjdzie słońce, którego promienie gorące roztopią iluzji lodowe skały. Odsłaniając przed Tobą mały wycinek prawdy. Prawdy, która jest nieskończona, w poznawaniu jej słowa. Dlatego ten proces jest piękny. Otwieranie każdego dnia kluczami JAM JEST nowych zamków w kolejnych drzwiach, za którymi tkwi głębsze zrozumienie siebie samego i Stwórcy Wszystkiego.

 

                                                            RAFAEL NOUN

                                                     MEDYTACJA JAM JEST

Jam Jest nieskończoną inteligencją, przenikającą ten umysł Stwórcy transcendencją.

Jam Jest Stwórcą w działaniu, przejawionym na tym świecie w każdym moim dokonaniu.

Jam Jest głębią bycia miłością.

Jam Jest obudzonym słowem przepełnionym radością.

Jam Jest miłowaniem. Przenikającym światła doznaniem radości, wdzięczności i obfitości.

Jam Jest światłością programującą każdą komórkę mojego ciała boską świadomością nieśmiertelności jej korzenia.

Jam Jest wszechpotężną obecnością, przenikającą ten umysł i ciało jasnością zrozumienia siebie samego i Świata, który MNIE otacza.

Jam Jest obudzoną myślą w umyśle Boga, świadomą siebie i Jego słowa.

Jam Jest życiem i zmartwychwstaniem, samoodnawiającym się pięknym ducha cielesnym ubraniem.

Jam Jest przenikającym ten umysł i ciało miłowaniem,

które tu i teraz:

 • zsyła do mojego życia wszelką obfitość tego świata,
 • prowadzi ten samochód,
 • załatwia pomyślnie wszystkie moje interesy
 • postanawia używać ten przedmiot, (wybierz, co chcesz: wymarzony samochód, dom, mieszkanie.),
 • proszę o zapełnianie tej listy waszymi przemyśleniami i twórczymi spostrzeżeniami. Będę ją codziennie aktualizował.

 

 

 

Reklamy

Jedna myśl w temacie “JAM JEST

  ALINA said:
  6 marca 2016 o 13:05

  JAM JEST ZMARTWYCHWSTANIE I ŻYCIE PRAWDY SERCA
  Kocham cię Rafael

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s