WSZECHŚWIAT

Posted on

„Widzialny materialny wszechświat

jest doskonałym iluzji obrazem

stworzonym z algorytmów barw wirażem

drgających fraktalnych światła pikseli

wyświetlanych w plazmowych umysłach

holograficznych ludzkich modeli”

Rafael Noun

 

Wszechświat jest punktem, transcendentalną czarną dziurą, osobliwości kropką, niepoznawalną dla ludzkich zmysłów głębi boską naturą. Nieskończonej wiecznej miłości, wszechpotężnej jedynej obecności JAM JEST.

Nieskończona pustka doświadcza siebie, wyrzucając z wnętrza falowe tchnienie, świadomości plazmowe nasienie, które wzrastając wypuszcza wibrujące neuronowe korzenie zasilające w energię i informację geometryczne wielowymiarowe czasoprzestrzenie.

Informacja jest zbiorem algorytmów zapisanych w nieskończonej elektromagnetycznej siatce, pierwotnym polu wibrującej energii, na wypustkach którego wyrastają drzewa, dzieci Niepoznawalnego jedynego Istnienia.

Obudzone do życia aktem stworzenia nasiona rosną w ziemi umysłów, w wirtualnym bio-komputerze wyświetlającym na wielowymiarowym ekranie holograficzny obraz fraktalnej przestrzeni. Zbudowanej z pikseli, nieskończenie małych doskonałych różnorodnych kształtów fal modeli, które są materii puzzlami, układanymi w nieskończone obrazy pejzażami doświadczanej rzeczywistości, wytworu umysłu nieskończoności.

Wyposażone w zmysły dzieci Stwórcy dążą do poznania. Doświadczają iluzji materii, stworzonego doskonałego wielowymiarowego obrazu świata i całego wszechświata budując doznania: uczucia i emocje, pierwsze wzory proste, z których potem powstanie program, zwany indywidualną osobowością, niepowtarzalną kropli nieskończonością w Oceanie Stwórcy stworzenia, falującym z rytmem wiatru miłości natchnienia.

Podlewani wodą miłowania rozkwitamy, sięgając coraz wyżej w niebo przekraczamy umysłu bramy, stając się wolnymi motylami, świadomymi siebie i Stwórcy obudzonymi myślami.

Kreatorami materii, tworzącymi światy a nawet całe nowe wszechświaty.

Pozbawieni miłości usychamy za życia, spalając się w strachu nicości bycia jesteśmy tylko robotami, bezdusznymi posłusznymi programami. Obumieramy i zasypiamy, nie wydając owocu ze swego boskiego nasienia. Tak skazujemy się na inkarnację, rodząc się wciąż na nowo wewnątrz balonu holograficznego więzienia.

Nieliczni z Nas trafiają na odpowiedni grunt. Wtedy dojrzewają. Przebijając się przez skorupę nieświadomości kiełkują i rozkwitają, wydając owoce miłości, pokarm dla duszy, i jej świadomości, która poszerzając horyzont odczuwania coraz bardziej zgłębia ocean miłości i mądrości NIESKOŃCZONEGO poznania.

BUDZĄC W SERCU MIŁOŚĆ PRZEKRACZAMY GRANICĘ SKOŃCZONOŚCI STAJĄC U PROGU WIECZNOŚCI.

JESTEŚMY PRZEPEŁNIENI MOCĄ SAMOSPEŁNIENIA WSZELKIEGO WYPŁYWAJĄCEGO Z NASZEGO SERCA POSTANOWIENIA.

Pozbawieni strachu osiągamy nieśmiertelność. Stajemy się świadomymi słowami, które wyrażając i doświadczając Siebie układają się w zdania budujące drogę do serca Stwórcy poznania.

Wszyscy jesteśmy spełnieniem Jego natchnienia. Namalowanymi pędzlem nieskończoności kształtami, tworzącymi portret, wielobarwny pejzaż bez granic. Pozbawiony ram skończoności, początku i końca wieczności.

Jesteśmy współtwórcami, zapalającymi się wciąż na nowo słońcami, wiecznymi gwiazdami, pulsującymi światła fotonami wirującymi na horyzoncie zdarzeń skończoności, która jest granicą dla nieskończoności głębi pustki poznania, której nie rozumiemy i o której wciąż tak mało wiemy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s