UMYSŁ

Posted on

„Umysł jest doskonałym narzędziem

które nieustannie przędzie

myśli mentalnych kształtów

tworzących obraz tego świata

oddajmy go w ręce naszej duszy

zanim ktoś obcy w podróż nim wyruszy”.

Rafael Noun

 

Ludzki umysł jest doskonałym narzędziem, które nieustannie przędzie myśli mentalnych kształtów, tworzących odbicie w zwierciadle życia, ukrywającego przed nami ludźmi jeszcze tyle prawd do odkrycia.

Umysł to głębia oceanu w której każdy człowiek jest kroplą, tańczącą na falach nieskończoności, pchanych wiatrem uwalnianych myśli z globalnej społeczności.

Umysł jest wibrującą czarną dziurą. Transcendentalnym punktem niepoznawalnej Jedynej Świadomości Jam Jest. Źródła tryskającej energii. Generatora, który nieustannie tętni, zapisując algorytmy na boskiej nieskończonej pętli wibrujących fal.

Wyłaniające się z nicości drgające listki częstotliwości, zapisane są na dualnej skali: Drzewie poznania strachu i miłości.

Wszyscy jesteśmy zanurzeni w jedynym nieskończonym i wiecznym umyśle Jam Jest. W zasilającej nasze komputery wodzie inteligentnej stwórczej mocy. Nieustannie tworzącej i przekształcającej Życie. Drgające wzbudzone falowe Tchnienie, tworzące wybrzuszenie na powierzchni oceanu, kwantowego stanu urzeczywistnienia każdego myślowego nasienia.

Umysł wyposażony jest w oprogramowanie. Potężne, rozwijające się w nieskończoność zmysły, budujące i zapisujące na dysku podświadomości każde doznanie. Dzięki nim doświadczamy siebie, boskiej kropli zanurzonej w niebie, która nieustannie stwarza tu na ziemi swoją indywidualną osobowość. Malując otaczającą Ją rzeczywistość farbami, nanoszonymi na płótno materii przekonań pędzlami.

Myśl jest posianym ziarnem umysłu. Nieograniczone są jej moce tworzenia. Umysł nieustannie tka z myślo-kształtów haftowany portret zwany wyobrażeniem. To zebrany zbiór katalogów zapisanych na dysku twardym. Zawierający stos niepoliczalnych plików, których treść decyduje o naszym „społecznym BIK-u”. Jakości życia, osiągnięciach i dokonaniach, oraz o biegunowości odczuwanych uczuć w doznaniach. Wypełniających nasze zbiorniki, biologiczne ludzkie ciała. Pojazdy, w których dusza wyrusza w długą podróż. Wjeżdżając do labiryntu iluzji. Krainy materii, pełnej różnorodnych kształtów, zapachów i kolorów składających się na scenerię tego Świata i dostrzegalnego otaczającego nas zewsząd widzialnego wszechświata.

Holograficzny obraz, który widzimy, perfekcyjna iluzja w której tkwimy jest tak rzeczywista i doskonała, że zatracamy się w niej przywiązując się tylko do zmysłów, rozumu i ciała. Utożsamiając się całkowicie z wykształconą osobowością, tracimy połączenie z transcendentalną umysłu jednością. Duchem Jam Jest, kształtującym w każdym obudzonym ludzkim sercu głębszą treść.

Większość z Nas ludzi jest zahipnotyzowanymi aktorami, odgrywającymi przypisane społeczne role, kreowane przez reżyserów życia. Grupę Psychopatów, rządzących tym światem z ukrycia. Władza jest jedynym sensem ich trwania. Istnienia za kratami ograniczającego więzienia strachu. Wypełniającego ich serca poczuciem braku, nienasycenia, oraz ciągłego męczącego pragnienia.

Nieświadomość tego kim jesteśmy i co możemy powoduje że stajemy się marionetkami. Zainfekowani fałszywymi przekonaniami mocno wierzymy w ograniczenia, pogłębiając w umysłach poczucie oddzielenia i braku. W ten sposób przyczyniamy się do urzeczywistnienia obcego pragnienia posiadania nad nami władzy i niezliczonego bogactwa. Przecież sami zadawalamy się tylko okruchami pozostawionego dla nas ciasta.

To w co wierzymy, to co o sobie i innych nieustannie mówimy, to kreujemy w naszym życiu. Wciąż na nowo w każdej chwili budujemy rzeczywistość, modelując ją myślami, uczuciami i wypowiadanymi słowami.

Każdy dzień jest nowym życiem, kolejną szansą na zmianę ograniczającego przekonania i zbudowania na jego miejscu twórczego zdania o sobie i otaczającym nas ziemskim globie.

Plastelina materii modelowana jest przez moc sprzężonych ludzkich umysłów. Dlatego narzędzie, którym dysponujemy jest zarazem wspaniałe i bardzo niebezpieczne. W niewłaściwych rękach sieje strach i zniszczenie, potęgując narastające cierpienie nieświadomego użytkownika. Większość z nas ludzi nie wie, jak potężny jest umysł i nie umie z niego korzystać. Dlatego naszym życiem niejednokrotnie rządzi przypadek, lub obca idea wypływająca z umysłu, który ma pomysł na swoje życie i efektywnie wykorzystuje te wielkie odkrycia:

 

STAJESZ SIĘ TYM, O CZYM MYŚLISZ KAŻDEGO DNIA.

PRZYCIĄGASZ DO SIEBIE TO, CZEGO SIĘ BOISZ.

DAJESZ SIŁĘ TEMU, Z CZYM WALCZYSZ.

ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ.

ROZPROSZONE UMYSŁY NIE MAJĄ MOCY, DLATEGO SĄ ŁATWE DO ZMANIPULOWANIA I PRZYJĘCIA KAŻDEGO POWTARZANEGO W KÓŁKO PRZEKONANIA!!!

PRZEKONANIA TO OGRANICZAJĄCE TWOJĄ MOC PROGRAMY. WYŁĄCZ JE I DĄŻ DO WEWNĘTRZNEJ PRZEMIANY.

PAMIĘTAJ:

NIE MA ŻADNYCH OGRANICZEŃ W SPEŁNIANIU WŁASNYCH ŻYCZEŃ.

Wiara daje wewnętrzną siłę. Z jej pomocą otworzysz rozumu mogiłę. Odsłaniając trumnę z pogrzebaną duszą. Wskrzesz ją w sobie i razem z nią ruszaj. Naprzód do celu, którym jest osiągnięcie trwałego stanu szczęścia i spełnienia. Całkowitej wolności od wszelkiego pragnienia.

Patrząc na świat oczami serca. Wszechpotężnego tkwiącego w Tobie diamentu mędrca odnajdziesz piękno i radość w sobie.

Oddaj Umysł w ręce swojej duszy, zanim ktoś obcy w podróż nim wyruszy używając Twojej życiowej energii do zrealizowania swojego pragnienia posiadania władzy i bogactwa.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s