CZŁOWIEK

Posted on Updated on

„Człowiek jest drogocennym kamieniem

uwolnionym z umysłu Stwórcy natchnieniem

które kiełkując rozwija się i rozkwita

by późnej jesieni zwiędnąć na łące życia

i umierając narodzić się na nowo

jako wieczne słowo JAM JEST”

Rafael Noun

 

Człowiek jest miłości natchnieniem. Posianym we wszechświecie Praojca drogocennym kamieniem. Klejnotem noszącym w sercu mądrość wszechrzeczy, której wydobycie niejedną ludzką rękę za życia boleśnie skaleczy.

Nieskończoność zamknięta w skorupie ludzkiego ciała rozkwita. Aż do późnej jesieni wzrasta i dojrzewa. By opadający z nadejściem zimy owoc z kwiatu życia mógł odrodzić się wiosną na nowo, jako wieczne i nieśmiertelne słowo

                                                                                    JAM JEST

Aby to się stało i dokonało należy za życia obudzić się ze snu.

PONIEWAŻ!!!

Tylko świadoma śmierć jest przebudzeniem do nowego życia.

Tylko świadoma śmierć jest początkiem wieczności w teatrze nieskończoności.

We wszechświecie nic nigdy nie jest przypadkowe. Wszystko co wypływa z transcendentalnej pustki, MA ŚWIADOMOŚĆ. Świadomość to obudzona do życia myśl w umyśle Boga, świadoma siebie i jego słowa. Słowa, które formuje algorytmy, niezbędne rytmy kształtujące i opisujące funkcjonowanie oraz szczegółowe działanie każdej przejawionej formy w stworzonym przez Stwórcę wszechświecie.

To dlatego kiełkujące nasiono wydaje owoce, przetwarzając zgodnie z instrukcją JEGO moce. Stając się dębem, bukiem czy sosną. Różą i pelargonią późną wiosną.

To dlatego planety krążą wokół słońca na niebie, a wszystkie galaktyki harmonijnie wokół siebie. W doskonałym takcie i wyczuciu melodii stworzenia, będącej efektem JEGO NATCHNIENIA.

Człowiek jako boska istota, nieśmiertelna kropla w oceanie miłości posiada wolną woli przepustkę, uprawniającą do wyjścia na ląd i współtworzenia oraz kształtowania z dostępnych nieskończonych możliwości różnych pejzaży materialnej doświadczalnej rzeczywistości.

Człowiek jest dzieckiem Stwórcy, posiadającym duszę, WYDZIELONĄ NIEPOWTARZALNĄ W CAŁYM WSZECHŚWIECIE KROPLĘ WODY, ZANURZONĄ W OCEANIE PIĘKNA I MIŁOŚCI, HARMONIJNEJ NIEPOZNAWALNEJ DOSKONAŁOŚCI.

Ludzka Dusza to drogocenny klejnot. Skrywający odwieczne prawdy tajemnice, które odkryte pozwalają człowiekowi przekraczać kolejne granice i tkwiące w jego umyśle ograniczenia, efekt długotrwałego przebywania za kratami więzienia egocentrycznego rozumu, wytwarzającego tyle niepotrzebnego hałasu i szumu.

Ludzka Dusza zawiera w swoim wnętrzu wszystko to, co w wszechświecie zostało stworzone i przejawione, oraz wszystko to, co w umyśle Stwórcy uśpione czeka, aż zmaterializuje je wypływająca z umysłu człowieka rwąca myśli rzeka.

Dlatego każdy z Nas powinien wziąć pełną odpowiedzialność za uwalniane myśli i słowa. To one nieustannie stwarzają, kształtują, niszczą lub budują ten świat.

 

Człowiek powinien dążyć do zrozumienia siebie samego i świata, który go otacza.

DUCH PANUJE NAD MATERIĄ.

CZŁOWIEK JEST NIEŚMIERTELNYM DUCHEM, KTÓRY ZAKŁADAJĄC OKULARY 3D PRZENOSI SIĘ DO WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI.

PRZEBYWAJĄC W NIEJ CZUJE SIĘ ODOSOBNIONY, ZAGUBIONY I ODCIĘTY OD SWOJEJ BOSKOŚCI.

W wirtualnej rzeczywistości wgrane są przez programistów wirusy. To niszczące programy, których celem jest dokonanie w człowieku całkowitej przemiany jego świadomości, po to aby uwierzył we wszystkie zaprojektowane sztucznie bariery i ograniczenia.

W proces starzenia i umierania. W konieczność ciężkiego pracowania, robienia kariery, zarabiania pieniędzy, które „pewna grupa” drukuje i dlatego sama nie pracuje. Za to rządzi i steruje oraz obiecuje życie wieczne.

Pompując w nasze serca strach, który tworząc skorupę zamyka ludzkie serca, odcina nas od siły i mocy płynącej z nieskończonego wnętrza. To dlatego jesteśmy bezwolni i słabi. Podporządkowując się prawu i władzy, stajemy się nadzy. Obdarci z wolności, odcięci od miłości godzimy się na życie na pustyni ciągłego pragnienia, gdzie niejeden z nas usycha w swoich skrytych cierpieniach.

Zrozumienie tych słów jest kluczem do przebudzenia. To pierwszy krok do poznania i odkrycia samego siebie.

Boga w ludzkim ciele.

Ducha posiadającego wolną wolę i moc kreacji. Nieśmiertelnej kropli będącej esencją miłości, która rozpuszcza wszystkie ości oddalonego od światła szkieletu ciemności.

Miłość jest dla ludzkości jedyną drogą prowadzącą do wyzwolenia i osiągnięcia całkowitej wolności i niezależności.

Ta wibracja budzi, otwiera oczy, oczyszcza umysł z toksyn rozsiewanych przez strach tkwiący w każdym z nas.

 

TO TAKIE SMUTNE, ŻE USYCHAMY ZA ŻYCIA, NIE ROZKWITAJĄC W SWOICH ODKRYCIACH JEDYNEJ PRAWDY.

A PRAWDA JEST PROSTA!!!

ŚMIERCI NIE MA. TO CO SKOŃCZONE JEST ZANURZONE

W UMYŚLE NIESKOŃCZONOŚCI.

WIECZNEGO JEDYNEGO ISTNIENIA JAM JEST.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s