ŚWIADOMOŚĆ

Posted on

 

„Świadomość jest

obudzoną myślą

w umyśle Boga

świadomą siebie i Jego słowa

przepełnionego miłością natchnienia

nieskończonego dzieła stworzenia.”

Rafael Noun

 

Jesteś świadomością zanurzoną w oceanie niekończonej energii tworzenia. Jesteś Miłością przejawioną w skończonej formie niepowtarzalnego kwiatu natchnienia. Posiadasz atrybuty, swoje unikalne cechy osobowości, wyróżniające Cię spośród nieskończoności.

Istnień zanurzonych w umyśle Stwórcy, kiełkujących myśli Jam Jest, dążących do przebudzenia i uwolnienia tkwiącej w Nich mocy współtworzenia. Wyrażania i doświadczania swojego wiecznego bycia, na tle pejzażu otaczającej nas rzeczywistości, malowanej przez każdego z Nas farbami strachu lub miłości.

W tu i teraz bezczasowym punkcie teraźniejszości znajduje się niewyczerpalne źródło siły, wiedzy i mądrości. Transcendentalna Kropka nicości. Wirująca czarna dziura, horyzontu zdarzeń nieskończona natura niepojmowalnego BYTU, BOGA, określanego przez nas ludzi poprzez słowa, które nigdy w pełni nie oddadzą tego, kim w istocie jest Stwórca wszystkiego.

Oko wieczności obserwuje swoje stworzenie. Wypuszczone z nicości myśli Jam Jest niosące jego wieczne tchnienie. One trwają uśpione w matrycy wszechrzeczy. Doskonałej iluzji nieskończonych potencjałów i możliwości urzeczywistniania wszelkich form i treści dostępnych dla każdego,

kto odkryje że Jest i tu i teraz żyje.

Świadomy Siebie i Boga

W którym tkwi zanurzony jak kropla w oceanie wody.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s